Przerwa urlopowa

Szanowni czytelnicy,  uprzejmie informuje, że w dniach od 21 sierpnia do 4 września br.  Biblioteka będzie zamknięta z powodu urlopu.

Rozliczenie konta bibliotecznego

Szanowni studenci - uprzejmie informuję, że rozliczenie/zamknięcie konta bibliotecznego przez telefon jest możliwe pod warunkiem, że czytelnik zwrócił do biblioteki IS  wypożyczone przez siebie książki. Konto można zamknąć pisząc mail na adres: agnieszka.prokop@bm.cm-uj.krakow.pl

Wypożyczone książki należy zwrócić przed 15 września br.

Zamknięcie konta bibliotecznego jest warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania strony internetowej

Instututu Stomatologii

Strona jest aktualizowana na bieżąco i zawiera wiele ciekawych i ważnych informacji.

Polecam serdecznie

Szanowni Państwo

Każda osoba chcąca korzystać z czytelni musi być zapisana do Biblioteki IS. Wpis do Biblioteki należy odnowić na początku każdego roku akademickiego (studenci) lub każdego roku kalendarzowego (pracownicy naukowi).

Serdecznie zapraszam wszystkich do zapisu i korzystania z czytelni.

Rozliczenie konta bibliotecznego

Wypożyczone książki należy zwrócić przed 15 września br.

Korzystanie z czytelni

Szanowni Państwo

Każda osoba chcąca korzystać z czytelni musi być zapisana do Biblioteki IS. Wpis do Biblioteki należy odnowić na początku każdego roku akademickiego (studenci) lub każdego roku kalendarzowego (pracownicy naukowi).

Serdecznie zapraszam wszystkich do zapisu i korzystania z czytelni.

Godziny otwarcia Biblioteki w czasie wakacji

Od 1.VII do 30.IX

nieczynne